Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.07.2019 17:55
Astral Chain i poziom trudności
668V

Astral Chain. Jeden z twórców wypowiedział się na temat trudności gry

Najnowszy tytuł PlatinumGames może być wymagający, głównie ze względu na wiele nowości nietypowych dla tego gatunku. 

Astral Chain to tytuł, którym powinni zainteresować się wszyscy posiadacze Nintendo Switch. Twórcy obiecują mnóstwo nowości i implementację elementów, których wcześniej nie uświadczono w tego typu produkcjach. Informacje zdaje się potwierdzać reżyser projektu. 

Nintendo udostępniło niedawno wywiad z Takahisą Taurą, reżyserem nadchodzącej gry od PlatinumGames. Jedną z najważniejszych wypowiedzi była ta, która traktowała o poziomie trudności, któremu będą musieli sprostać gracze:

Astral Chain zmusza Cię do kontrolowania dwóch bohaterów naraz, więc ludzie przyzwyczajeni do standardowych gier akcji doświadczą czegoś, czego wcześniej nie znali. Zdobycie pomocy wszystkich pięciu legionów także będzie czymś nowym i wymagającym.

Takura zdradził także, obecność specjalnego poziomu trudności dla początkujących graczy, którzy nie przepadają za wyzwaniami:

Istnieją również różne tryby trudności, z których gracz będzie mógł wybrać idealny dla siebie, pod względem umiejętności. Jest także poziom "Unchained Mode", który kierujemy dla początkujących graczy i tych niedzielnych, aby mogli cieszyć się historią i stworzonym światem. 

Astral Chain zadebiutuje na Nintendo Switch już 30 sierpnia bieżącego roku.

Więcej o rzeczonej grze:

 

Źródło: https://nintendoeverything.com/astral-chain-director-on-the-games-difficulty-including-a-variety-of-gameplay-more/

Tagi: Astral Chain Nintendo PlatinumGames