Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2019 14:11
Origin Big O 2.0
4367V

Origin Big O 2.0 to zestaw z PlayStation 4 Pro, Xbox One X, Nintendo Switch i PC w jednej obudowie

Jeden by wszystkimi rządzić? Firma Origin przygotowała wielką jednostkę centralną, w której znalazło się PlayStation 4 Pro, Xbox One X, Nintendo Switch oraz wypasione PC. Takie cudo trafi do domu największych fanów elektronicznej rozgrywki.

Firma Origin specjalizuje się w przygotowaniu specjalnych jednostek. Twórcy wrzucają do obudowy wyznaczone przez klienta elementy i czasami dbają o niestandardowe obudowy. Origin postanowił zaszaleć oferując zestaw przepełniony przyjemnościami.

Origin Big O 2.0 to pakiet składający się z PlayStation 4 Pro, Xbox One X, Nintendo Switch oraz komputera PC z i9-9900K, NVIDIA TITAN RTX oraz 64GB pamięci RAM. Konsolę Nintendo możemy bez problemu wyciągnąć z obudowy i dalej korzystać z niej jako sprzęt przenośny.

Zestaw trafił do dużego boxa, otrzymał odpicowane chłodzenie, a w dodatku pozwala graczom na szybkie przełączenie się pomiędzy rozgrywką – wystarczy włączyć maszynę, podłączyć odpowiednie monitory lub jeden odbiornik z kilkoma wejściami HDMI.

Pełną prezentację zobaczycie poniżej – niestety Origin nie ujawnił jeszcze pełnej ceny, ale możecie spodziewać się, że całość zostanie wyceniona na kilkanaście tysięcy dolarów. Dla ciekawskich – tak prezentuje się pełna specyfikacja PC:

  • Płyta: MSI MEG Z390 Godlike,
  • CPU: Intel Core i9-9900K,
  • GPU: Nvidia Titan RTX,
  • Pamięć RAM: Corsair Dominator Platinum RGB (4x 16 GB),
  • Dyski: Samsung 970 EVO NVMe 2x 2TB, 14 TB HDD Seagate Barracuda.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: nintendo Switch Origin origin big o 2.0 pc playstation 4 xbox one