Iza Łęcka Iza Łęcka 22.07.2019 12:44
doom patrol sezon 2 bohaterowie
771V

Doom Patrol otrzyma 2 sezon. Titans z datą premiery

Jeżeli jesteście fanami filmowych i serialowych adaptacji historii bohaterów DC, to ucieszą Was najnowsze doniesienia dotyczące drugiego sezonu nietypowego składu. Nowości z panelu DC Universe nie ominęły również serialu „Titans”.

W pierwszym sezonie „Doom Patrol” poznajemy losy wyrzutków społeczeństwa, którymi zaopiekował się Dr. Niles Caulder – chcąc jednocześnie wykorzystać ich umiejętności, skupia wokół siebie między innymi Cyborga, Crazy Jane, Negative Mana czy Elasti-Girl. Akcja serialu rozpoczyna się, gdy do „Szefa” przychodzi Cyborg i prosi go o pomoc. To za sprawą nowej misji zmieni się życie całego zespołu.

Po całkiem niezłym odbiorze pierwszego sezonu, nastąpi kontynuacja przygód superbohaterów w tak nietypowym składzie. „Doom Patrol” otrzyma bowiem drugi sezon, co zostało ogłoszone w ramach panelu na Comic-Conie w San Diego. Jego premiera datowana jest na 2020 rok.

Co jest jednak nietypowe – nowe odcinki serialu będą miały premierę na dwóch platformach streamingowych jednocześnie. Oprócz DC Universe, prawo do emisji posiadać bowiem będzie nowy zawodnik na rynku – platforma HBO Max, której start został zaplanowany na wiosnę 2020 roku. Jak potwierdzono, zarówno pierwszy jak i drugi sezon „Doom Patrol” będzie dostępny na nowym serwisie wraz z jego premierą.

Jednocześnie dobre informacje nie ominęły serialu "Titans". Premiera 2 sezonu będzie miała miejsce 6 września. W przeciwieństwie jednak do swojego spin-offu, odcinki pozostają na wyłączność DC Universe.

Obecnie 1 sezon "Doom Patrolu" dostępny jest w ramach subskrypcji HBO GO, a młodzi tytani, na czele z Brentonem Thwaites'em, rozgościli się na Netflixie.

Sprawdźcie także na naszym portalu:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/doom-patrol-renewed-for-season-2-with-a-twist-tita/

Tagi: dc universe doom patrol serial Titans

Nie przegap