Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.07.2019 08:54
Harley Quinn. Brutalna animacja dla dorosłych ze zwiastunem na SDCC 2019
1732V

Harley Quinn. Brutalna animacja dla dorosłych ze zwiastunem na SDCC 2019

Podczas trwającego właśnie San Diego Comic-Con Warner Bros. zapowiedziało zupełnie nowy serial animowany opowiadający o losach Harley Quinn. Dzieło to ma pokazać nam jak twardą dziewczyną jest piękna pani psycholog.

Harley Quinn jest jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci z całego asortymentu postaci DC Comics. Urocza pani psycholog z Arkham Asylum zasłużyła sobie na miano bardzo szurniętej i nieobliczalnej przestępczyni przede wszystkim dzięki swoim dość wybuchowym nawykom.

Nic zatem dziwnego, że w końcu Warner Bros. zdecydowało się na wrzucenie partnerki Jokera do jej własnego serialu animowanego, jaki zaprezentowano nam w pełnej krasie na San Diego Comic-Con. Niektórzy z was mogą pokręcić na to nosem, albowiem tutaj Harley została oparta na kreacji znanej z Legionu Samobójców - tyczy się to nie tylko wyglądu lecz także historii, albowiem przewijać się tu będą ujęcia znane z Suicide Squad.

Niemniej jednak serial zapowiada się krwawo, zabawnie i pojawi się na rynku bez zbędnego ugrzecznienia twardego charakteru byłej terapeutki Jokera.

Więcej informacji z San Diego Comic-Con

Tagi: harley quinn harley quinn serial SDCC 2019