Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2019 19:48
Halloween Kills Halloween Ends
935V

Halloween powróci. Zapowiedziano 2 horrory z Michaelem Myersem

Universal Pictures nie rezygnuje z marki „Halloween”. Amerykańska korporacja właśnie zapowiedziała dwa nowe filmy, które oczywiście przedstawią wydarzenia z tajemniczym zabójcą. Zobaczcie małą zajawkę i poznajcie daty premier.

W 2018 roku na wielkim ekranie zadebiutował „Halloween”. Jest to 11. produkcja z tej serii, która jest jednocześnie bezpośrednią kontynuacją Halloween z 1978 roku. Twórcy skupili się w tym wypadku na wydarzeniach związanych z Laurie Strode, która postanowiła zmierzyć się z legendarnym zabójcą.

Dzisiaj otrzymaliśmy małą zajawkę nowych historii – 16 października 2020 roku zobaczymy „Halloween Kills”, a 15 października 2021 roku odbędzie się premiera „Halloween Ends”. Sympatycy uniwersum muszą być zadowoleni.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że powrót „Halloween” z 2008 roku kosztował zaledwie 10 mln dolarów, a opowieść wygenerowała z biletów 255,5 mln dolarów. W rezultacie mogliśmy przypuszczać, że pomimo problemów przy ostatniej produkcji, pojawią się osoby, które chętnie będą kontynuować wydarzenia.

Polecamy nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: halloween Halloween ends Halloween kills trailer zwiastun