Tytus Stobiński Tytus Stobiński 19.07.2019 17:07
Instagram Logo
1032V

Instagram pracuje nad radykalnymi zmianami

Instagram jest jedną z najpotężniejszych platform w mediach społecznościowych, Obecnie, jej twórcy pracują nad radykalnymi zmianami.

Instagram powstał w 2010 roku i od tamtej pory portal przeszedł wiele zmian i usprawnień, zarówno od strony warstwy szaty graficznej jak i użyteczności. Od prostej platformy do dzielenia się zdjęciami, stał się również komunikatorem oraz narzędziem influencerów na całym świecie. Istnieje możliwość, że wkrótce platforma zmieni swoje podstawowe założenia.

Facebook z ogromną karą finansową nałożoną przez Federalną Komisję Handlu

Popularność profili oraz wrzucanych na nie zdjęć od początku mierzona była w ilości osób, które nas obserwują, oraz liczby polubień. Ostatnio jednak, właściciele firmy poinformowali, że testowana jest obecnie funkcja, która ukrywa ilość popularnych "serduszek", jakie widoczne są pod zdjęciami. Te, mają docelowo być widoczne tylko dla właścicieli konta. Nie trzeba specjalnie zaznaczać, że wprowadzenie takiej opcji spowoduje spore zamieszanie w świecie mediów społecznościowych. 

Korzystacie z Instagrama? Uważacie, że taka zmiana wpłynie na dobre? Wedle badań przeprowadzonych, popularność na portalach społecznościowych, a raczej jej brak, jest powodem stanów depresyjnych wielu osób na całym świecie.

Warto również przeczytać:

 

Tagi: instagram media społecznościowe social media