Tytus Stobiński Tytus Stobiński 10.07.2019 14:17
iPhone XS & XS Max
1127V

iPhone nie radzi sobie już tak dobrze? Zdecydowanie mniej telefonów w sklepach do końca roku fiskalnego

Apple, pomimo posiadania licznego grona przeciwników, z których postulatami zgadzać się można lub nie, pozostaje jedną z najpopularniejszych producentów elektronicznego sprzętu. 

Jak informuje serwis wccftech, do końca obecnego roku fiskalnego, firma z Cupertino dobije do liczby 180 milionów dostarczonych na sklepowe półki iPhone'ów. Dane te pochodzą z raportu analitycznego of speców z firmy Wedbush. To nieco mniejszy wynik niż w zeszłym roku, kiedy to łączna suma telefonów z nadgryzionym jabłkiem, jakie kontrahenci i sklepy otrzymały, wynosiła 217.7 milionów. 

Przedstawiciele Apple twierdzą, że nowe taryfy są w stanie skutecznie zaszkodzić firmie

Apple jednak nie powinno mieć powodów do niepokoju, bowiem jak pokazują ostatnie tygodnie, sprzedaż telefonów z systemem iOS zaczęła rosnąć, co według włodarzy firmy spowodowane jest powolnym ocieplaniem stosunków Stanów Zjednoczonych oraz Chin, a także obniżką podatku w kraju za oceanem. Tymczasem, wedle wszelkich znaków na ziemi i niebie, nowe iPhone'y będą posiadały dodatkowy obiektyw, natomiast następca nieco tańszego iPhone'a XR dostanie do dyspozycji dwa, jak obecnie modele XS oraz XS Max.

Warto również przeczytać:

Tagi: Apple iOS iPhone iphone xr iPhone XS