Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2019 19:33
Marvel Ultimate Alliance 3 Punisher
494V

Marvel Ultimate Alliance 3 z nowymi bohaterami. Znamy postacie

Dzisiaj odbyła się premiera Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, więc Marvel zdradził pierwsze plany dotyczące rozwoju gry. Gracze mogą liczyć na nowych superbohaterów, którzy w kolejnych tygodniach trafią do produkcji.

Od samego rana możecie zapoznać się z moją opinią na temat Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order. W tytule znajduje się mnóstwo świetnych superbohaterów, ale Marvel jeszcze przed premierą zapowiedział, że zamierza rozwinąć pozycję za pomocą trzech pakietów DLC. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące nowej zawartości.

Na początek przyjemności, 30 sierpnia wszyscy posiadacze podstawki pobiorą za darmo Colossusa oraz Cyclopa. Bohaterowie pojawiają się w fabule gry, więc mogliśmy mieć pewność, że autorzy w przyszłości pozwolą nam wcielić się w kolejnych X-Menów.

Najwięksi fani gry będą mogli skusić się na pierwszy dodatek – Marvel Knights wprowadzi do gry Blade'a, Moon Knighta, Punishera oraz Morbiusa. Jest to bez wątpienia świetny zestaw charakterów, które mogą ubarwić zabawę. Informacje dotyczące kolejnych postaci (będą jeszcze dwie paczki po czterech herosów) zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

Marvel Ultimate Alliance 3 Marvel Knights

Więcej o projektach Marvela:

Tagi: Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order Nintendo Team Ninja