Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2019 14:41
Netflix mobile
5287V

Netflix zaoferuje tańszy abonament. Firma wprowadza plan na pierwszym rynku

Netflix zamierza jeszcze w tym roku zaoferować nowy plan skierowany dla klientów, którzy liczą na tańszą alternatywę od aktualnie przedstawionych opcji subskrypcji. Firma testowała propozycję przez kilka miesięcy i jest gotowa na kolejny krok.

Już na początku roku informowaliśmy naszych czytelników o nowym planie abonamentu przygotowywanym przez Netflix. Firma postanowiła zaoferować tańszą subskrypcję, która jednak będzie charakteryzować się dużym ograniczeniem – streaming będzie działał wyłącznie na urządzeniach mobilnych.

Netflix testował propozycję w kilku krajach i najwidoczniej proces przebiegł po myśli korporacji, ponieważ teraz otrzymaliśmy potwierdzenie – tańszy abonament zostanie oficjalnie wprowadzony. Aktualnie firma będzie skupiać się na wybranych rynkach i na dobry początek „mobilny Netflix” wystartuje w Indiach.

Sytuacja jest bardzo interesująca, ponieważ zainteresowani zapłacą zaledwie 4 dolary (15 zł) za miesięczny dostęp do Netflixa. Nie możemy oczywiście potwierdzić, czy nowy plan trafi wkrótce do Polski, jednak jestem przekonany, że nawet w naszym kraju znalazłoby się wielu chętnych na taką propozycję.

Pytanie pozostaje jedno – czym tak naprawdę jest dla Netflixa urządzenie mobile? Jeśli do tej grupy zaliczymy przykładowo iPada Pro, to użytkownicy tego sprzętu na pewno nie będą narzekać.

Czy taki „mobilny Netflix” byłby dobrą opcją dla Was? Zapraszam do ankiety.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.ubergizmo.com/2019/07/netflix-confirms-its-launching-mobile-only-plans/

Tagi: abonament film netflix serial tańszy abonament

Nie przegap