Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.07.2019 17:26
Plants vs. Zombies 3
1924V

Plants vs. Zombies 3 wyciekło. Nie na to liczyliśmy

Electronic Arts na E3 nie zaprezentowało Plants vs. Zombies 3, ale możemy mieć pewność, że gra powstaje. W Sieci pojawiły się zdjęcia, które potwierdzają nowy tytuł, jednak tylko nieliczni gracze będą zadowoleni.

O powstaniu Plants vs. Zombies 3 wiemy od dawna. Electronic Arts na spotkaniu z inwestorami potwierdziło wydanie produkcji w 2019 roku. Wielu graczy miało nadzieję, że tytuł zostanie ujawniony na tegorocznym E3, ale deweloperzy przed samą imprezą wydali prosty komunikat studzący entuzjazm fanów marki.

Teraz możemy potwierdzić – Plants vs. Zombies 3 zbliża się wielkimi krokami, ale nie będzie to tytuł dla PlayStation 4, Xboksa One, komputerów osobistych, a pewnie nawet nie dla Nintendo Switcha. Twórcy zaoferują mobilny rozgrywkę:

Plants vs. Zombies 3 wyciek

Mobilna gra została dostrzeżona przez Android Police – odnośnik jest podobno aktywny wyłącznie w wybranych krajach (między innymi Stany Zjednoczone). Mimo to już teraz wiemy, że deweloperzy wracają do korzeni. Gameplay pozwoli na klasyczne pojedynki roślinek z chodzącymi truposzami – autorzy podkreślają, że jest to pre-alpha, więc mogą pojawić się różne problemy związane z działaniem produkcji.

Plants vs. Zombies 3 będzie prawdopodobnie darmowe, ale Electronic Arts zdecyduje się na oparcie tytułu na modelu biznesowym free-2-play. Już teraz w PvZ znajdują się mikrotransakcje.

Polecamy:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2019-07-17-plants-vs-zombies-3-exists-but-you-probably-cant-play-it-yet

Tagi: Electronic Arts Plants vs Zombies 3 Plants vs. Zombies 3