Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.07.2019 15:52
Ronaldo FIFA 20
6824V

FIFA 20 oficjalnie bez Juventusu. W grze pojawi się Piemonte Calcio

Electronic Arts wydało oficjalne oświadczenie dotyczące zakończenia współpracy z Juventusem. Mistrzów Włoch nie zobaczymy w FIFA 20 i zamiast tego gracze mogą wcielić się w Piemonte Calcio.

Konami zaprezentowało Juventus, więc EA Sports zapowiedziało Piemonte Calcio. To nowa drużyna, która pojawi się w FIFA 20 oraz FIFA Mobile – we wszystkich nadchodzących sezonach.

W FIFA 20 nie pojawi się Juventus, ale nie musicie się obawiać o brak przykładowo Cristiano Ronaldo. Portugalczyk będzie zawodnikiem Piemonte Calcio i po prostu w tym wypadku nie otrzymamy oficjalnej nazwy, herbu, stadionu oraz strojów mistrzów Włoch.

Electronic Arts najwidoczniej posiada nadal licencję na poszczególnych zawodników, więc w tej sytuacji Piemonte Calcio będzie posiadać pełny skład Juventusu. Piłkarzy nowego zespołu znajdziemy oczywiście w FIFA 20 Ultimate Team. Członkowie Piemonte Calcio skorzystają z przedmiotów specjalnych (FUT) oraz będą dzielić chemię z innymi piłkarzami (ten sam kraj, klub i liga). Wiele na to wskazuje, że jest to po prostu włoska ekipa.

W Kick-Off pracownicy Electronic Arts będą korzystać z rzeczywistych występów piłkarzy Juventusu i oczywiście zadbają o odpowiednie aktualizacje Piemonte Calcio. Zespół trafi także do trybu kariery (z autentycznymi graczami i ocenami).

Zmiany mają wpływ wyłącznie na nadchodzącą wersję. W FIFA 19 nadal wcielimy się w Juventus.

Warto sprawdzić:

Źródło: EA Sports

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20

Nie przegap