Iza Łęcka Iza Łęcka 17.07.2019 07:30
chris evans operacja bracia
889V

Operacja Bracia na zwiastunie. Kapitan Ameryka w nowym filmie Netflixa

Lipcową ofertę Netflixa można bezsprzecznie uznać za bogatą. Oprócz premier kolejnych sezonów ich kasowych seriali, na które czekają subskrybenci z zapartym tchem, uwagę przykuwają ciekawe i nietuzinkowe filmy. „Operacja Bracia” właśnie została zaprezentowana na zwiastunie.

Latem nie możemy narzekać na ofertę giganta streamingowego - ruszyły, bądź za chwilę będą mieć premierę, najświeższe sezony seriali takich jak "Stranger Things", "Orange is the New Black" czy "Dom z papieru", a już na horyzoncie następne filmy, obok których nie będzie można przejść obojętnie. Na taką pozycję bowiem zapowiada się "Operacja bracia".

Netflix vs. HBO GO – lipiec 2019. Kto oferuje ciekawsze produkcje?

„Operacja Bracia” to najnowszy film od Netflix inspirowany prawdziwymi wydarzeniami: w latach 80. w Etiopii mają miejsce masowe mordy setek ludzi. Międzynarodowa grupa agentów specjalnych we współpracy z Etiopczykami podejmuje wysiłek przemycenia tysięcy uchodźców z Sudanu do Izraela. Za przykrywkę służy im opuszczony pustynny resort, który wykorzystywany jest jako hotel.

Zapowiada się ciekawie? Pozycja na pewno jest warta zainteresowania, bowiem i jej obsada jest całkiem pokaźna – w rolach głównych Chris Evans, znany szerszej publiczności za rolę Kapitana Ameryki, oraz Michael Kenneth Williams („Assassin's Creed”, „RoboCop”), a także Haley Bennett Alessandro Nivola, Michiel Huisman, Chris Chalk, Greg Kinnear oraz Ben Kingsley.

Premiera filmu „Operacja Bracia” już 31 lipca tylko na Netflixie.

Jak podoba się Wam zwiastun?

Polecamy także:

Źródło: Youtube.com

Tagi: Chris Evans netflix operacja bracia premiera