Iza Łęcka Iza Łęcka 12.07.2019 12:55
sezon 2 mindhunter
770V

Mindhunter 2 z dokładną datą premiery. David Fincher zdradza szczegóły

David Fincher, reżyser czterech odcinków pierwszego sezonu serialu „Mindhunter” zdradza dokładną datę premiery kolejnych historii kryminalnych. Was również zelektryzowała historia opracowywania metod ścigania seryjnych morderców od Netflixa? Przed telewizorami zasiądziemy w sierpniu. 

Serial „Mindhunter” od Netflixa opowiada o pracy dwóch agentów FBI, którzy zostają wyznaczeni do zamknięcia wcześniej nie rozwiązanych spraw morderstw. Na bazie rozmów z mordercami, własnego śledztwa oraz założeń psychologii społecznej, powstają podstawy charakterystyki seryjnych morderców. Pierwsza seria liczyła 10 odcinków.

Jedenastka ze Stranger Things w The Eternals

David Fincher, który współtworzył pierwszy sezon serialu, w rozmowie dla KCRW's The Treatment potwierdził premierę drugiego sezonu na 16 sierpnia.

Jak zapowiedział – narracja dotycząca powtarzających się zabójstw nieco się zmieni, bowiem fabuła osadzona będzie w czasie, kiedy to seryjni mordercy istnieli już w ogólnej świadomości.

Drugi sezon „Mindhunter” skupi się na morderstwach czarnoskórych nastolatków z Atlanty w latach 1979-1981. Jak już wcześniej wiedzieliśmy, w kolejnym sezonie pojawią się postacie takich seryjnych morderców jak David Berkowitz oraz Charles Manson – w tej roli Damon Herriman, wcielający się w tę postać również w filmie Quentina Tarantino „Once Upona Time in Hollywood”.

Źródło: https://entertainment.ie/tv/netflix/mindhunter-season-2-release-date-409061/

Tagi: data premiery Mindhunter Netflix sezon 2