Tytus Stobiński Tytus Stobiński 16.07.2019 11:17
Everreach
807V

Everreach: Project Eden zapowiedziane. Mamy trailer kosmicznego rpg!

Everreach: Project Eden to nowe rpg, w którym główna bohaterka musi dotrzeć na nową planetę, a ta, ma stać się nowym domem dla ludzkości. Brzmi trochę jak Mass Effect? Nie bez powodu.

Everreach: Project Eden to nowa gra autorstwa niewielkiego studia Elder Games. Poznamy w niej losy Nory Harwood, kórej zadaniem jest zbadanie planety Eden i zagwarantowanie ludzkości, że będzie ona bezpiecznym, nowym domem. Na tym właśnie skupi się tło fabularne gry. Mamy przeludnioną i zatrutą toksynami ziemię, więc zaczynamy szukać możliwości kolonizacji innych planet. Niestety, jak to często bywa w takich przypadkach, wyprawa natknie się na inną cywilizację.

Mass Effect Andromeda. Mod wprowadza pięknie zrealizowane ujęcie FPP

W grze czeka nas sporo walki i prowadzenia pojazdów, i dające szerokie możliwości rozwoju drzewko umiejętności z ponad 80 opcjami ulepszeń. Za wspomnianą fabułą stoi Michelle Clough, która wcześniej pracowała przy Mass Effect, natomiast jedną z osób odpowiadających za wizualie jest Mai-Anh Tran, która miała swój wkład "Star Trek: W nieznane". Wygląda więc na to, że Elder Games zatrudniło ludzi, którzy wiedzą nieco na temat historii osadzonych w kosmosie. Developer podzielił się również pierwszym trailerem, który możecie zobaczyć poniżej. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Gra zmierza wpierw na komputery osobiste i Xboksa One, a nieco później również na PlayStation 4.

Warto również przeczytać:

Tagi: Elder Games Everreach: Project Eden Headup Games