Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.07.2019 11:48
Mass Effect Andromeda
1622V

Mass Effect Andromeda. Mod wprowadza pięknie zrealizowane ujęcie FPP

Seria Mass Effect doczekała się już kilku modów wprowadzających tryb FPP (do Mass Effect 2 i Mass Effect 3). Tym razem perspektywę pierwszej osoby możemy włączyć w Mass Effect Andromeda.

Co najważniejsze - wygląda to w akcji bardzo dobrze. Mod wprowadzający kamerę FPP do Mass Effect Andromeda stworzył użytkownik "wavebend". Gracze mogą po odpaleniu Mass Effect: Andromeda przełączać się między tradycyjnym ujęciem TPP a perspektywą pierwszej osoby. I to nie tylko podczas eksploracji, ale również walk.

Canal+ przespał rewolucję VOD

Wygląda na to, że mod działa wspaniale. Potwierdzają to też entuzjastyczne opinie graczy. Mod został wyposażony w pasek FOV, który pozwala na rozszerzenie lub zmniejszenie pola widzenia (odpowiednik zmiany ogniskowej w obiektywie).

Jedynie w trakcie dialogów, cutscenek i innych animacji obserwujemy akcję z ujęcia TPP. Po odegraniu takich scen wracamy do perspektywy FPP przy stosowaniu moda.

By zastosować mod wystarczy pobrać go ze znanego portalu Nexusmods. Przed instalacją moda należy pobrać Frosty Mod Manager z tego miejsca.

Dom z Papieru 4 nadciąga

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda