Everreach: Project Eden

Everreach: Project Eden

4,0
3 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
PC 4.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Elder Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
04.12.2019
Producent:
Elder Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
RPG akcji
Premiery
Świat:
04.12.2019

Everreach: Project Eden - opis gry

Everreach: Project Eden to gra action-RPG wyprodukowana przez studio Elder Games i wydana przez Headup Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Everreach rozgrywa się w dalszej przyszłości, kiedy ludzkość rozpoczęła kolonizację kosmosu. W ramach tych działań odkryta zostaje nowa planeta - Eden. Proces kolonizacji do pewnego momentu przebiega sprawnie, lecz wkrótce dochodzi do niepokojących incydentów. Część miejscowych zaczyna się buntować, po czym organizuje się w grupę o nazwie Eclipse. Do akcji wkrótce wkraczają siły porządkowe. Należy do nich Nora Harwood, która ma zbadać, co doprowadziło do stanu wrzenia.

Produkcja Elder Games żywo przypomina serię Mass Effect autorstwa BioWare. Podczas rozgrywki przemierzamy otwarty świat gry (do dyspozycji mamy również pojazdy) wykonując rozmaite zadania, walcząc z przeciwnikami oraz stopniowo rozwijając zdolności podopiecznej poprzez gromadzenie doświadczenia i odblokowywanie zdolności na drzewku rozwoju (usprawniać można także ekwipunek). System walki jest zręcznościowy i przywodzi na myśl strzelaniny TPP. Nie brakuje tu też jednak aspektów strategicznego planowania, czyli np. korzystania z osłon lub elementów otoczenia. Istotną rolę odgrywa również stamina. 

Poza walką mamy możliwość wyboru opcji dialogowych, które wpływają na sposób prowadzenia konwersacji. Niekiedy możemy też wybrać, jak wykonać jakąś misję/quest.

Co warto dodać, Everreach nie jest grą długą. Można ją mianowicie ukończyć w mniej niż dziesięć godzin. 

Za scenariusz odpowiadała Michelle Clough, która pracowała wcześniej przy serii Mass Effect, a za warstwę artystyczną Mai-Anh Tran (filmy "Warcraft" i "Star Trek: Beyond").

Wideo - Everreach: Project Eden

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper