Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2019 07:00
FIFA 20 Borussia
2411V

FIFA 20 z serią prezentacji. Kiedy zobaczymy następne nowości?

Na prezentacji EA Play 2019 na E3 mieliśmy okazję spojrzeć na pierwszy zwiastun FIFA 20, przedstawiający szereg zmian i ulepszeń, które zagoszczą w tegorocznej futbolówce od Elektroników. EA Sports podkręca jeszcze atmosferę wokół tytułu i prezentuje plan nadchodzących zapowiedzi.

W FIFA 20 będziemy mogli zasmakować w kilku znaczących nowościach dotyczących rozgrywki, trybu kariery oraz wirtualnych klubów. Na pewno do największych ciekawostek tegorocznej odsłony tytułu można zaliczyć tryb VOLTA, który przeniesie rozgrywkę poza stadiony wpisując się w tegoroczny slogan „Stadion jest wszędzie”, dając możliwość rozgrywania pojedynków w chociażby takich miejscówkach jak przejścia podziemne, dachy budynków lub uliczne skwery.

FIFA 20 na Nintendo Switch bez wielkich zmian

Żeby jednak przygotować nas na wszelkie smaczki przed wrześniową premierą, EA reklamuje kolejne prezentacje. Zgodnie z zapowiedzią lipiec i sierpień będą miesiącami, które przybliżą wszystkim zainteresowanym nowości o FIFA 20.

W lipcu zapoznamy się ze wszelkimi ulepszeniami i smaczkami z zakresu rozgrywki, trybu kariery oraz wirtualnych klubów. Sierpień będzie poświęcony FIFA 20 Ultimate Team i nowemu trybowi VOLTA. Najnowsza gra EA Sports zadebiutuje 27 września 2019 roku na PlayStation 4, Xboksie One i komputerach osobistych.

Warto spojrzeć: 

FIFA 20

Źródło: EA Sports

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20