Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2019 08:24
bohaterowie gears 5
667V

Gears 5 ze szczegółami z trybu Eskalacji. Szykujcie się na esencję klimatu Gearsów

Fani serii Gears coraz mocniej przecierają giwery, bo do premiery pozostało coraz mniej czasu. Twórcy ujawniają coraz więcej szczegółów trybów, jakich będziemy mogli zasmakować w nowej odsłonie – obecnie na tapecie tryb PvP, Eskalacja.

Ryan Cleveland, reżyser trybu multiplayer, zdradza część szczegółów dotyczących trybu PvP, Eskalacji. Zgodnie z zapewnieniami, Eskalacja wydobywa najlepsze elementy z pracy zespołowej, opracowywania strategii oraz gry indywidualnej – wysuwając najlepsze doświadczenie typowe dla serii Gears. O ile podstawy Eskalacji nie uległy zbytnim zmianom, o tyle twórcy kładą szczególny nacisk na doświadczenie płynącego z tego trybu – nieważne, czy właśnie bronimy się przed przeciwnikami dzierżąc gnata w ręku, czy tylko widzimy jak nasi współtowarzysze się pocą.

Szczegóły Tech Testów Gears 5

Dwie drużyny złożone z pięciu graczy walczą o przejęcie kontroli w trzech pierścieniach, okręgach, znajdujących się na mapie. Dążymy do zebrania 250 punktów, a drużyna otrzymuje każdy jeden po kolejnej sekundzie spędzonej w pierścieniu. Jeżeli pod naszą kontrolą znajdują się wszystkie 3 pierścienie, wygrywamy rundę dzięki dominacji. W pojedynku zwycięża ekipa, która jako pierwsza wygra 7 rund.

Po każdej rundzie do naszej dyspozycji pojawiają się nowe bronie, jednak zmianie ulega czas powrotu graczy- im więcej rund przetrwamy, tym  krótszy czas odradzania. 

Sama rozgrywka zapowiada się klimatycznie, dynamicznie i ze wszystkimi elementami w nieco odświeżonej formie, za które pokochaliśmy tryb PvP w Gearsach. Nowa mapa da możliwość charakterystycznego ukrywania się przy ścianach przed nieprzyjacielskim ostrzałem. Strategia będzie miała niebagatelne doświadczenie, bowiem zgodnie z zapewnieniami twórców, żadne starcie nie będzie takie samo. Twórcy pokazali jeszcze jedną z nowych map, zobaczcie klimatyczną miejscówkę, która powinna trafić w gust fanów.

Przedstawienie Gears 5 na ELEAGUE Summer Invitational 13-14 lipca, a nam pozostaje tylko czekać do 10 września. Kto z Was nie potrafi się doczekać Gears 5?

Źródło: https://wccftech.com/gears-5-updated-escalation-pvp-mode-showcased/?fbclid=IwAR0rZVuUmdAPcFt2yXaBUYD5MZuLRh2UpSi-BoQEFxZQIniKtLcWLVp3BJE

Tagi: eskalacja Gears 5 Microsoft pvp The Coalition