Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.07.2019 18:23
Do Wojowniczych Żółwi Ninja dołączy nowa bohaterka
1924V

Do Wojowniczych Żółwi Ninja dołączy nowa bohaterka

Wojownicze Żółwie Ninja cieszą się nieustającą popularnością od niemalże 35 lat. Aby nieco ożywić swoją serię, twórcy zdecydowali się dodać do zespołu nową bohaterkę - będzie to zatem pierwsza damska wojowniczka w historii Teenage Mutant Ninja Turtles.

Wojownicze Żółwie Ninja zadebiutowały na rynku już w 1984 roku i od tego czasu na całym świecie ukazało się kilkaset zeszytów z głównymi przygodami świetnie znanego kwartetu w składzie Leonardo, Michael Angelo, Donatello i Raphael.

Mortal Kombat 11 z Nightwolfem. Ed Boon pokazuje nową wersję postaci

W najnowszym kanonicznym komiksie z cyklu Teenage Mutant Ninja Turtles #95, za które odpowiada obecnie IDW Publishing, doszło do jednego z największych wydarzeń w całej historii żółwiej sagi. Znana fanom komiksów od Teenage Mutant Ninja Turtles #51 niejaka Jennika, przez wiele lat współpracowała z Shrederem jako członkini organizacji Foot Clan, doznała bardzo poważnego wypadku, w wyniku którego stanie po stronie dobra i dołączy to TMNT.

Czwórka naszych bohaterów uratuje ją poprzez transfuzję krwi od Leonardo, co jak się zapewne domyślacie wywoła u kobiety mutację. Niegdyś piękna blond włosa dama zamieni się z człowieka w żółwia podobnego do znanych nam już wyluzowanych wyjadaczy. Wydawnictwa IDW Publishing ujawniło póki co, że Jennika będzie nosić żółtą opaskę.

Jeśli zainteresowała was ta opowieść, jej darmową próbkę w postaci 10 pierwszych stron znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: idw publishing TMNT wojownicze żółwie ninja