Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2019 22:30
NightWolf Mortal Kombat
2508V

Mortal Kombat 11 z Nightwolfem. Ed Boon pokazuje nową wersję postaci

Ed Boon postanowił zaprezentować kolejnego wojownika przygotowanego do Mortal Kombat 11. Możemy dzisiaj spojrzeć na odświeżoną wizję Nightwolfa, która powinna spodobać się miłośnikom uniwersum.

Mortal Kombat 11 zostało rozszerzone przez Shang Tsunga, a wkrótce do gry trafi także Spawn, Sindel, Nightwolf oraz dwóch wciąż nieujawnionych gości. Ed Boon małymi krokami przedstawia postacie i dzisiaj możemy spojrzeć na Nocnego Wilka.

Mortal Kombat 11 zaprasza do walki Sindel. Pierwsze spojrzenie na wojowniczkę

Nightwolf to indiański szaman, historyk oraz doświadczony wojownik. To właśnie on sprzeciwił się Shao Kahnowi w [gra]Mortal Kombat 3[/gr]a i gdy nad Ameryką została otwarta magiczna brama, to Nightwolf użył swojej magii, by bronić Ziemi.

NetherRealm Studios postanowiło sięgnąć po tego bohatera i jest to bez wątpienia dobra wiadomość. Nightwolf posiada świetne moce, może między innymi przywoływać magiczne tomahawki i posiada wielu fanów.

Aktualnie otrzymaliśmy wyłącznie mały pokaz nowej wersji Wilka, ale możemy podejrzewać, że już wkrótce odbędzie się konkretne wydarzenie, na którym Ed Boon odsłoni wszystkie karty.

Więcej o Mortal Kombat:

Mortal Kombat 11 Nightwolf

Źródło: Twitter

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.