Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.07.2019 19:47
Marvel's Avengers zwiastun na SDCC 2019
1775V

Marvel's Avengers. Pierwsze materiały z rozgrywki na San Diego Comic-Con 2019

Już 18 lipca, podczas tegorocznego San Diego Comic-Con, obecni na wydarzeniu będą mogli obejrzeć pierwszy, publiczny materiał prezentujący rozgrywkę z Marvel's Avengers!

Jedną z głośniejszych zapowiedzi ze strony Square Enix, podczas E3 2019, było bez wątpienia Marvel's Avengers. Więcej informacji na jej temat mamy poznać już podczas tegorocznego Comic-Con'u, o czym wiemy od kilku tygodni. Teraz poznaliśmy pewne szczegóły odnośnie do tego wydarzenia. 

Nowe szczegóły na temat Marvel's Avengers podczas tegorocznego Comic-Con

W komunikacie prasowym odnoszącym się do uczestnictwa Square Enix na SDCC 2019 poznaliśmy ich plany dotyczące zapowiedzianych prezentacji. Jak łatwo się domyślić, daniem głównym całego przedsięwzięcia będzie najnowsza gra traktująca o uniwersum Marvela.

Panele od Square Enix:

Dołącz do dyrektora kreatywnego Crystal Dynamics, Shauna Escayga oraz obsadyMarvel's Avengers podczas specjalnej prezentacji, która zawierać będzie nowe informacje i pierwszy publiczny pokaz gry dla obecnych na Hali H. 

Dołącz do dyrektora kreatywnego, Raoula Barbeto i Jeana-Luca Cano, głównego scenarzysty gier z serii, aby wspólnie przyjrzeć się genezie Life is Strange 2. Doświadcz tego, co kryje się za narracją, odkryj zakulisowe sekrety i weź udział w premierowym pokazie nowego rozdziału. 

​​​​​​​Transmisja

Niestety wciąż nie wiadomo, czy dostaniemy transmisje z zapowiedzianych paneli, ani nawet, w którym momencie dostępne będą najnowsze materiały z gier. Biorąc pod uwagę, że jeszcze nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat ewentualnych transmisji poprzez jakikolwiek kanał internetowy, należy wątpić w pozytywny rozwój tej sytuacji. 

W najgorszym wypadku pozostaną nieoficjalne materiał nagrane przez uczestników imprezy, choć będzie trzeba liczyć się ze skrajnie niską jakością takich filmów. Choć najwięksi oczekujący na Marvel's Avengers nawet pomimo tego będą pewnie oczekiwać czegokolwiek. Nam pozostaje czekać.

 

Źródło: https://mp1st.com/news/marvels-avengers-gameplay-debut-set-for-july-18-at-sdcc-but-will-be-for-attendees-only

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix