Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.05.2019 14:52
Mortal Kombat Film
1772V

Film Mortal Kombat z pierwszymi szczegółami. Reboot zostanie wyprodukowany przez twórcę Aquamana

Uniwersum Mortal Kombat zostanie w przyszłości rozszerzone o trzeci film. Otrzymaliśmy oficjalne informacje dotyczące produkcji, które pozwalają z zaciekawieniem wyczekiwać kolejnych informacji o projekcie. To może się udać.

W połowie ubiegłego roku pojawiły się szczegółowe informacje dotyczące nowego Mortal Kombat, jednak możemy mieć nadzieję, że ta koncepcja nie przetrwała. Dzisiaj otrzymaliśmy pierwsze oficjalne konkrety o filmie.

Film Mortal Kombat z 14-letnim Raidenem. Bez Scorpiona i Sub-Zero?

Nowy Mortal Kombat nie będzie tak naprawdę trzecią częścią. Twórcy zdecydowali się na pełny reboot, którego głównym producentem będzie James Wan (Aquaman, The Conjuring). Reżyserem został Simon McQuoid a scenariusz napisze Greg Russo – jest to ciekawy duet, ponieważ twórcy nie mają na koncie wielu sukcesów, ale ten drugi ma okazję pracować także nad rebootem Resident Evil oraz Death Note 2.

Na liście producentów znaleźli się także: Todd Garner (Isn’t It Romantic, Tag), Larry Kasanoff (Mortal Kombat, True Lies), E. Bennett Walsh (Men in Black: International, The Amazing Spider-Man 2), Michael Clear (The Nun, Lights Out). Producentem wykonawczym został Sean Robins (Playing with Fire, Tag).

Aktualnie Mortal Kombat znajduje się w fazie przedprodukcji, ale do końca roku mają ruszyć prace na planie. Wszystkie zdjęcia zostaną przygotowane w Południowej Australii – zapewni to 1500 miejsc pracy, a gospodarka otrzyma 70 mln australijskich dolarów. Nowy Mortal Kombat będzie „największą produkcją filmową w historii Australii Południowej”.

Polecamy:

Źródło: https://wccftech.com/new-mortal-kombat-movie/

Tagi: film film mortal kombat Greg Russo James Wan Mortal Kombat Simon McQuoid