GTA 5 pomylone z rzeczywistością. W roli głównej pakistański polityk

News
3458V
GTA 5 pomylone z rzeczywistością. W roli głównej pakistański polityk
Wojciech Gruszczyk | 10.07.2019, 17:46

GTA 5 ma już swoje lata, ale jak widać produkcja nadal potrafi wywołać spore poruszenie. Pakistański polityk nie potrafił odróżnić hitu Rockstar od rzeczywistości i jego wpadkę dostrzeżono na całym świecie.

Sympatycy serii Grand Theft Auto spędzają przy najnowszej odsłonie setki godzin. Wielu nie zajmuje się wykonywaniem fabularnych misji, a śmiałkowie czerpią garściami z najróżniejszych aktywności.

Grand Theft Auto VI - Rockstar znów zaskoczy cały świat?

Jeden z graczy postanowił stworzyć materiał, na którym ląduje samolotem pasażerskim Airbus A380 na lotnisku w Los Santos. Sytuacja komplikuje się przez pojawiającą się na pasie cysternę. Nic nadzwyczajnego? Pakistański polityk Khurram Nawaz Gandapur zobaczył ten materiał, pomylił grę z rzeczywistością i postanowił pogratulować pilotowi – tylko dzięki jego umiejętnościom udało się ocalić wielu ludzi i całość nie „skończyła się katastrofą”.

Sytuacja jest oczywiście zabawna, bo nie mówimy tutaj o nowoczesnej produkcji, która charakteryzuje się realistyczną oprawą. W dodatku sam YouTuber specjalizuje się w kreowaniu podobnych filmów – wszystko powstało w GTA 5.

Oczywiście Internauci wyłapali wpadkę sekretarza generalnego partii Awami Tehreek, ale choć polityk usunął wiadomość, to jednak możecie mieć pewność, że jego rywale nie zapomną mu takiej wpadki.

Warto sprawdzić:

GTA 5 polityk pomylił grę z rzeczywistością

Źródło: https://www.pcgamesn.com/grand-theft-auto-v/plane

Komentarze (19)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper