Iza Łęcka Iza Łęcka 01.07.2019 08:07
gta VI grafika
3932V

Grand Theft Auto VI niczym serial Narcos? Plotki zdradzają kolejne smaczki o nowej odsłonie gry Rockstar

Fani Grand Theft Auto przebierają nogami. Zgodnie z plotkami, które pojawiły się na serwisie Reddit, w najnowszej odsłonie prawdopodobnie niczym serialowy Narcos zajmiemy się rozbudowywaniem sieci narkotykowej.

Domniemań o GTA VI ciąg dalszy. Tym razem, zgodnie z przeciekami z serwisu Reddit, zmagania w świecie osadzonym w Vice City, Liberty City oraz innym inspirowanym Rio de Janeiro, rozpoczniemy jako przemytnik narkotykowy uruchamiający i rozwijający sieć wpływów kartelu narkotykowego. Brzmi znajomo i pachnie inspiracją z serialu Narcos?

Nowe szczegóły o GTA Online Diamond Casino and Resort

Projekt roboczo nosi nazwę Project Americas. Akcja ma być osadzona w latach 1970- 1980. Głównym bohaterem będzie mężczyzna Ricardo, mimo rzekomych doniesień o kobiecie. Jako przemytnik narkotyków będziemy realizować zadania w ramach działalności kartelu. Poszerzanie własnego imperium będzie przypominać to z Grand Theft Auto: Vice City Stories, jednak mówimy o działaniach na większą skalę.

Planowo rozgrywka będzie balansem między realizmem a rozrywką, nie tak mocno skupionym jednak na realizmie jak Red Dead Redemption 2. Osoby przedstawione będą komunikować się w ojczystym języku, dlatego mniej będzie używanego angielskiego. Oprócz zadań będziemy świadkami takich wydarzeń jak kryzys imigracyjny czy problem HIV, które w tamtych latach miały miejsce. Fabuła będzie niezwykle wciągająca, niczym ta we wspomnianym serialu Netflixa.

Jak przystało na przemytnika, naszym głównym schowkiem będzie auto. Warto zaznaczyć, że przy sobie w plecaku nie będziemy mogli trzymać całego arsenału broni. Realizując zadania dla jednego z baronów, spotkamy Martina Madrazo.

Czekacie na więcej szczegółów? Oczywiście są to tylko plotki i domniemania, które jak na razie nie mają swojego potwierdzenia. Nie znamy także daty premiery Grand Thetf Auto VI. O wszystkim jednak będziemy informować na bieżąco.

Źródło: https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/c74e6e/next_grand_theft_auto_title_details_project/

Tagi: Grand Theft Auto VI gta vi plotki przecieki rockstar

Nie przegap