Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.06.2019 15:18
Hello Games billboard
1447V

Hello Games docenione przez fanów No Man's Sky. Świetny gest w kierunku twórców

Fani No Man's Sky popisali się świetną inicjatywą i dzięki trwającej zbiórce wykupili miejsce na billboard, który bez dwóch zdań poprawia dzień każdemu pracownikowi stojącemu za gra. 

No Man's Sky został bardzo źle przyjęty, gdy w dniu premiery okazało się, że choć gra jest niezwykle rozległa, to nie ma w niej za wiele do roboty. Fani byli zawiedzeni, a krytycy nie pozostawili na ambitnym projekcie Hello Games suchej nitki, oblewając ich za każde niedociągnięcie. 

No Man's Sky Online zapowiedziane. Hello Games pracuje nad No Man's Sky Beyond

Rzeczony tytuł jest też przykładem tego, jak powstać z kolan. Twórcy postanowili walczyć o swoją grę i tak też zrobili. Po wielu zmianach i znacznych poprawkach No Man's Sky jest dziś tym, czym powinno być od samego dnia premiery. 

Dzięki temu studio Hello Games zebrało wokół siebie pokaźne grono oddanych fanów gry, którzy w bardzo ładny sposób postanowili podziękować za prace nad nią. Zorganizowali więc zbiórkę, która miała na celu wykupienie miejsca billboardowego i zaprojektowanie grafiki nań. Jeśli chcecie ją wesprzeć, to możecie zrobić to za pośrednictwem tej strony.

Co ciekawe, początkowo miała ona zawierać odniesienie do grupy na reddicie, która zrzesza fanów gry. Gdy jednak dotacje zaczęły dochodzić z całego świata, podjęto decyzję o przeprojektowaniu jej na nieco ładniejszą. Pozostałe fundusze przekazane na Sydney Children's Hospitals Foundation.

Cała akcja ma na celu świętowanie zapowiedzenia wersji No Man's Sky Online, którą zatytułowano No Man's Sky Beyond. Na datę premiery wciąż musimy czekać. 

 

Źródło: Twitter

Tagi: Hello Games No Man's Sky