Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 04.09.2017 17:26
Furi olbrzymim sukcesem
875V

Furi olbrzymim sukcesem

Furi było pierwszą konsolową produkcją stworzoną przez niezależne studio The Game Bakers. Twórcy wkroczyli w świat branży z istnym impetem i ich debiut okazał się wielkim sukcesem. Teraz przedstawiciele firmy chwalą się, że w ich grę zagrało już ponad 3 miliony graczy.

Furi to świetna gra łącząca w sobie niesamowicie wymagające pojedynki z potężnymi bossami i elementy gier hack 'n slash oraz hell-bullet., gdzie z precyzją musimy omijać pociski wrogów. Ten niepozorny tytuł był swego czasu dostępny nieodpłatnie w ofercie PlayStation Plus. Wyróżniał się nie tylko trudnym poziomem trudności, ale i oryginalną szatą graficzną oraz świetną muzyką.

Furi otrzymuje aktualizację i DLC z dodatkowym bossem

Furi stało się niepozornym hitem. Tytuł zadebiutował na rynku w dniu 5 lipca 2016 i od tamtej pory zagrało już w niego ponad 3 miliony użytkowników. Na ten wynik przełożyły się wszystkie platformy, na których dostępna jest gra. Wynik robi wrażenie, bo trzeba pamiętać, że mamy do czynienia z grą niezależną i wyjątkowo nieprzystępną niedzielnym graczom. Co oczywiście nie jest żadną wadą, a wręcz przeciwnie - udowadnia, że na rynku nadal jest miejsce na produkcje wyłamujące się ze schematu prowadzenia grającego za rękę.

O dziwo, twórcy przyznają jednak, że sprzedaż gry jest nieco niższa niż by tego chcieli. Z drugiej strony produkcja nadal się sprzedaje i studio inkasuje dzięki niej zyski, utrzymując je w dobrej kondycji finansowej..

Przyłożyliście się do wyniku Furi? Jeśli tak, to jak wspominacie tę grę?

Furi - zwiastun premierowy

Źródło: http://www.dualshockers.com/furi-more-than-3-million-players/

Tagi: FURI playstation 4 the game bakers wideo