Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2019 09:45
Apple Pro Stand
5835V

Apple wyśmiane nawet przez fanów. Podstawka pod monitor za 999 dolarów

Apple zaprezentowało wczoraj między innymi nowy monitor. Fantastyczny sprzęt pewnie trafi w gust osób pracujących na urządzeniach amerykańskiej marki, ale firma postanowiła zaszaleć. Podstawka pod urządzenie została wyceniona na 999 dolarów.

Apple przyzwyczaiło swoich oddanych fanatyków do jednego – każdy sprzęt z jabłkiem na obudowie ma swoją cenę. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego Mac Pro czy też monitora Pro Display XDR.

Apple WWDC 2019. Potężny nowy Mac Pro ujawniony

Najtańsza wersja najnowszego Mac Pro została wyceniona na 5999 dolarów, a 32-calowy monitor to wydatek 4999 dolarów. Chcąc skompletować taki zestaw musimy przygotować się na konkretne odchudzenie portfela.

W Sieci nie brakuje głosów, według których dobry sprzęt musi swoje kosztować, jednak nawet najwięksi sympatycy Apple nie potrafią zrozumieć jednego – podstawki za 999 dolarów. Chyba nawet Apple nie było gotowe na takie ogłoszenie, ponieważ Pro Stand został zaprezentowany bez większej refleksji.

Wielu sympatyków marki uważa, że Apple właśnie przekroczyło cienką linię, na której producent balansował od dawna. Czy tak jest? Nawet publiczność zgromadzona na WWDC 2019 wyśmiała wspomnianą podstawkę.

A Wy ile Pro Standów zamówiliście do porannej kawki?

Tagi: Apple humor monitor podstawka