Iza Łęcka Iza Łęcka 10.07.2019 12:57
bohater rdr2
1206V

Red Dead Redemption 2 na PC zbliża się wielkimi krokami? Informacje o wersji w aplikacji

Rockstar nadal milczy w temacie Red Dead Redemption 2 przygotowywanego na komputery osobiste. Jak jednak wskazują ustawienia z aplikacji RDR2: Companion, wersja na trzecią platformę może być kwestią czasu.

RDR2: Companion jest aplikacją towarzyszącą podczas rozgrywki w Red Dead Redemption 2, która łącząc się z systemem PlayStation 4 lub Xboksa One prezentuje interaktywną mapę ułatwiającą eksplorację oraz odkrywanie olbrzymiego świata osadzonego w realiach końca ery Dzikiego Zachodu.

Red Dead Redemption 2 na PC coraz bliżej? Informacje o wersji w Social Clubie

Jeden z członków GTAforums "rollschuh2282" zwraca uwagę, że specyficzne ustawienia w aplikacji RDR2: Companion mogą sugerować niechybne pojawienie się wersji na komputery osobiste. Mówimy bowiem o nietypowych odniesieniach do ustawień – grafiki, wyświetlacza, systemu, dźwięku oraz innych – które mogą być przygotowywane pod wersję komputerową. 

Jak warto zaznaczyć, wspomniane możliwości szczególnie odnoszą się do DirectX 12, który nie był obsługiwany w opowieści trzech gangsterów na PC.  Dodatkowo w opcjach graficznych jest wzmianka o ustawieniach ultra, których również nie mogliśmy zobaczyć w GTA V. Aplikacja zawiera jeszcze wzmianki o ustawieniach audio i wideo, możliwościach związanych z interfejsem użytkownika.

Czy możliwe zatem, że tylko kwestią czasu jest zapowiedź Red Dead Redemption 2 na komputery osobiste?

Red Dead Redemption 2 przeczytacie na naszym portalu:

Źródło: https://wccftech.com/red-dead-redemption-2-pc-settings/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two