Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.07.2019 16:41
Nintendo Switch hybrydowe funkcje
1966V

Nintendo Switch reklamowany jako platforma, na której najłatwiej przechodzić gry

Europejski oddział Nintendo wydał właśnie film, który skupia się na przenośności Switcha oraz ogromie funkcji, które ten aspekt zapewnia graczom. 

Nintendo Switch zachwycił graczy na całym świecie, a chyba żadna konsola przenośna nie zrobiła w Europie takiego szału od czasu PlayStation Portable. Nic więc dziwnego, że coraz więcej plotek przekonuje o tym, jakoby japoński gigant miał niedługo wydać na rynek wersję Mini swojej konsoli. 

Nintendo Switch Mini nadciąga? Wyciek kolejnych akcesoriów do konsoli

Dużą zaletą pełnej wersji Switcha jest jednak fakt bycia hybrydą konsoli stacjonarnej oraz przenośnej. Wokół tego została nakręcona najnowsza reklama Pstryka, za którą odpowiada oddział Nintendo w Europie

Krótkie, kilkuminutowe wideo składa się z wypowiedzi brytyjskich graczy, którzy w szerokim zakresie mobilności konsoli dopatrują się znacznego ułatwienia w przechodzeniu gier do końca. Przenośność sprawia, że kompletowanie gier jest łatwiejsze niż na innych konsolach. 

Podkreśla to wymowny hashtag zawarty w tytule filmu - #CompletedOnSwitch. Doskonale streszcza przekaz zawarty w materiale, który możecie sprawdzić poniżej: 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/07/nintendo-switch-completed/

Tagi: Konsola Nintendo nintendo Switch