Iza Łęcka Iza Łęcka 09.07.2019 07:55
aktualizacja xbox one
4511V

Xbox One z nową aktualizacją. Xbox Game Pass z oczekiwaną funkcją

Lipcowa aktualizacja Xboksa One jest już do ściągnięcia. Uaktualnienie zawiera przede wszystkim niezwykle użyteczną funkcję, która ułatwi korzystanie z pokaźnego katalogu gier Xbox Game Pass. Rozwijane są również możliwości Xbox Skill for Alexa.

Aktualizacja jest już możliwa do pobrania. Wprowadzone zmiany oraz wszelkie ulepszenia powstały dzięki informacjom zwrotnym jakie zespół otrzymywał od użytkowników Xbox Insiders Hub.

Microsoft zachęca do gry na Xbox One

Lipcowa aktualizacja zawierać będzie bardzo interesującą funkcję dla subskrybentów Xbox Game Pass, ułatwiającą jeszcze sprawniejsze poruszanie się po dużym katalogu gier.

Funkcja Play Later umożliwia stworzenie listy tytułów z katalogu Xbox Game Pass, do których planujemy wrócić w późniejszym czasie. Opcja bardzo ułatwia późniejsze znalezienie gier spośród tak pokaźnego zbioru jaki co miesiąc jest rozszerzany w usłudze. Dzięki temu zarządzanie kolekcją powinno być jeszcze sprawniejsze.

Chociaż funkcja Xbox Skill for Alexa nie jest jeszcze dostępna w Polsce, musimy wspomnieć, że wprowadzana jest do coraz większej liczby krajów. W ramach aktualizacji, sterowanie głosowe Xboksem One możliwe będzie w Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Meksyku i Hiszpanii. Dzięki Xbox Skill for Alexa od lipca można będzie m.in. sprawdzić nowości Xbox Game Pass.

Wspomniana wyżej funkcja "Graj później" może szczególnie ucieszyć użytkowników. Do Xbox Game Pass co miesiąc są wrzucane nowe tytuły, których nie sposób systematycznie ograć.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2019/07/08/july-2019-xbox-update-rolling-out-today/

Tagi: akualizacja xbox game pass Xbox One