Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2019 19:01
Call of Duty: Black Ops 4 Operacja Apocalypse Z
689V

Call of Duty: Black Ops 4 Operacja Apocalypse Z. Trailer pokazuje oczekiwane DLC

Treyarch nie zakończyło rozwoju Call of Duty: Black Ops 4. Twórcy właśnie pokazali oczekiwaną Operację Apocalypse Z, czyli kolejne rozszerzenie do ubiegłorocznego shootera. Poznajcie przygotowane nowości i zobaczcie najnowszy zwiastun.

Call of Duty: Black Ops 4 jest systematycznie rozwijane. Deweloperzy muszą się oczywiście śpieszyć, ponieważ już wkrótce na rynku odbędzie się premiera Call of Duty: Modern Warfare – tegoroczna odsłona wyląduje na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych już 25 października.

Call of Duty: Modern Warfare z nową dla serii mechaniką przeładowywania

Treyarch właśnie zaprezentowało Operację Apocalypse Z, która wprowadzi spory powiew świeżości na serwerach Call of Duty: Black Ops 4. Gracze mogą liczyć na Reapera, który wyląduje w trybie sieciowym, mapa z Battle Royale (Blackout) otrzyma sowitą aktualizację, a dodatkowo fani zombie powinni się szykować na kolejne starcia z hordami biegających truposzy.

Opublikowany zwiastun potwierdza jedno – do premiery wspomnianego Modern Warfare nie będziemy się nudzić. Dokładne szczegóły aktualizacji wraz z listą wszystkich nowości otrzymamy dopiero jutro (w dniu premiery na PlayStation 4), ale jak widać sympatycy serii mogą zacierać rączki. Standardowo DLC w późniejszym terminie trafi także na Xboksa One oraz komputery osobiste.

Więcej na temat Call of Duty:

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch