Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2019 20:07
Samochód z GRID 2019
865V

GRID na efektownym zwiastunie. Codemasters pali gumy przed premierą

Codemasters w końcu opublikowało porządny materiał promujący z GRID. Najnowszy zwiastun potwierdza nową datę premiery i przygotowuje graczy na debiut oczekiwanych wyścigów.

11 października odbędzie się premiera GRID. Tytuł w tym terminie trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste, ale w niedalekiej przyszłości odbędzie się także premiera na Google Stadia.

GRID nie nadjedzie w terminie. Developer opóźnia premierę gry

Dzisiaj w końcu otrzymaliśmy porządny materiał zapowiadający akcję z GRID. Twórcy obiecują „intensywną akcję”, podczas której odwiedzimy cztery kontynenty i wskoczymy na najbardziej znane ulice oraz tory wyścigowe na świecie.

W GRID otrzymamy dostęp do kilku trybów (Circuit, Street Racing, Ovals, Hot Laps, Point-to-Point, World Time Attack), ale również sprawdzimy różne typy samochodów (między innymi GT, Touring, Stock, Muscle, Super-Modified), więc możemy liczyć na sporo ekscytującej zabawy.

Codemasters w końcu zaprezentowało materiał, który może zachęcić do sięgnięcia po GRID. W sumie nie jest to specjalnie zaskakująca sytuacja – producent wrzucił na rynek najnowszą część F1, więc może teraz skupić się na promocji GRID-a.

Warto spojrzeć

Tagi: Codemasters GRID

Nie przegap