Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2019 22:00
Bayonetta 3
811V

Bayonetta 3 powstaje bez opóźnień. Twórcy zaoferują najwyższą jakość

Brak prezentacji Bayonetta 3 to wielki cios dla fanów wiedźmy. Gracze liczyli, że w końcu zobaczymy oczekiwaną produkcję, ale PlatinumGames nadal skupia się wyłącznie na stworzeniu produkcji. Sympatycy marki mogą szykować się na wielki tytuł.

8 grudnia 2017 roku otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź Bayonetta 3. Twórcy pokazali skromny zwiastun i od tego czasu rozpoczęła się długa cisza. Japończycy przez ostatnie 18 miesięcy nie zaprezentowali nawet małego materiału z gry.

Najmłodsi gracze targetem nowych reklam Switch

Japończycy ponownie nie zdecydowali się zaprezentować nowego zwiastuna, ale sytuację postanowił wytłumaczyć Atsushi Inaba. Szef PlatinumGames zaznaczył, że prace nad tytułem idą „całkiem nieźle” i choć podczas E3 nie zobaczyliśmy pozycji, to nie musimy się martwić.

Inaba podkreśla, że prezentowanie wszystkiego na jednym E3 nie jest najmądrzejszym rozwiązaniem i tym samym zasugerował, że Bayonetta 3 może być ozdobą przyszłorocznych targów.

Twórcy przez ostatnie 18 miesięcy zajmowali się solidnym rozwinięciem gry, by całość prezentowała najwyższą jakość. Studio korzysta również ze sporego doświadczenia, które zespół otrzymał podczas kreowania poprzednich przygód Bayonetty. W rezultacie teraz deweloperzy mogą korzystać z nowego-lepszego procesu rozwijania pozycji.

Więcej o grach na Nintendo Switcha:

Tagi: bayonetta 3 Nintendo Platinum Games