Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.07.2019 17:31
Crash Team Racing Nitro Fueled różnice w okładkach
3623V

Crash Team Racing Nitro-Fueled. Zaskakujący wygląd Jamraja na japońskiej wersji pudełka

Choć różnice wizualne okładek są już raczej codziennością, to japońskie wydanie Crash Team Racing Nitro Fueled wypadło co najmniej dziwnie. 

Crash Team Racing Nitro Fueled jest świetnie oceniany i można śmiało uznać, że to kolejna gra o Jamraju, która została wzorowo odtworzona. Choć wciąż zdarzają się błędy, to Beenox stale pracuje nad ich naprawianiem, a dodatkowo implementuje do gry coraz to nowsze elementy.

Crash Team Racing. Problem z zawieszaniem i psuciem save'ów po aktualizacjach na PS4

I jeśli jesteście wśród osób, które zakupiły Crash Team Racing Nitro Fueled w wersji fizycznej, to zapewne doskonale wiecie, jak prezentuje się okładka owego tytułu. Tytułowy Jamraj wygląda świetnie i bardzo jakościowo. Widać, że wizualne aspekty grafiki zostały pieczołowicie wykonane:

Nieco inaczej wygląda sprawa w wersji Japońskiej. Choć cały schemat został zachowany, to sam Crash wygląda jak swoja pierwotna wersja, którą możemy pamiętać jeszcze z czasów "Szaraka". Jest to o tyle zaskakujące, że pozostali bohaterowie produkcji zdają się wyglądać tak, jak w tegorocznej wersji. Sprawdźcie sami:

Na ten moment ciężko stwierdzić, skąd taki zamysł. Jeśli jednak spodobała Wam się ta wersja okładki, to gra jest do nabycia za pośrednictwem japońskiego Amazona.

Crash Team Racing Nitro Fueled zadebiutowało 21 czerwca bieżącego roku na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Źródło: https://nintendosoup.com/crash-bandicoot-looks-different-on-the-japanese-crash-team-racing-nitro-fueled-boxart/

Tagi: Activision Beenox Crash Team Racing Nitro Fueled