Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.07.2019 13:48
Wiedźmin od Netflix Żebrowski
4301V

Wiedźmin od Netflix na torrentach. Fani mają nietypowy plan

Największe produkcje wciąż borykają się z problemem piractwa, jednak osoby, które będą chciały pobrać Wiedźmina od Netflix mogą natrafić na pewną ciekawostkę. Część fanów zamierza przygotować niespodziankę.

„Wiedźmin” to bez wątpienia jedna z najważniejszych tegorocznych premier dla streamingowego giganta. Firma dopiero rozpocznie pełną promocję serialu, a w niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać ostateczną datę premiery.

Bez Henry'ego Cavilla nie byłoby Wiedźmina od Netflix. Nocny Król z Gry o tron zachwycony scenami walki

Wiedźmin od Netflix z Polski?

Netflix małymi krokami przybliża nam „Wiedźmina”. Zobaczyliśmy pierwsze zdjęcia, w Sieci nie brakuje opisów postaci i już teraz możemy śmiało powiedzieć jedno – projekt w znaczącym stopniu różni się od serialu przygotowanego w Polsce. Sytuację będą chcieli wykorzystać Wykopowicze (Michał, dzięki za link!), którzy wpadli na bardzo nietypowy pomysł.

W okolicach premiery „Wiedźmina” od Netflix na popularnych stronach z torrentami ma pojawić się Wiedźmin z 2001-2002 roku. Odpowiednio podpisane odcinki mają zachęcać internautów z całego świata do ściągania opowieści – wszystko ma oczywiście sugerować, że zainteresowani pobiorą produkcję streamingowego giganta.

Wiedźmin Netflix Żebrowksi

Pomysł zbiera mieszane opinie, bo choć będzie to w pewien sposób pstryczek w nos dla osób, które nie zamierzają płacić za Netflixa, to jednak wśród niektórych głosów pojawia się stwierdzenie, że mimo wszystko będzie to piracenie polskiego serialu.

W sumie trudno mi wyobrazić sobie, by w dzisiejszych czasach ktokolwiek musiał decydować się na taki ruch – w końcu wykupienie Netflixa kosztuje około 40-50 zł i w tej sytuacji nie trzeba się męczyć z szukaniem „źródełka”.

To kiedy premiera Wiedźmin od Netflix?

Netflix nadal nie jest gotowy do zaprezentowania ostatecznej daty premiery „Wiedźmina”. Firma kilkukrotnie podkreśliła, że serial ma zadebiutować w 2019 roku, jednak wciąż czekamy na ostateczną informację.

W Sieci nie brakuje plotek, według których opowieść zostanie udostępniona pod koniec grudnia. W ubiegłym miesiącu znani informatorzy zapowiedzieli debiut 20 grudnia, a następnie jeden z ekspertów zajmujący się efektami specjalnymi wspomniał, że opowieść ma być gotowa na ostatni miesiąc roku.

To dopiero początek Wiedźmina od Netflix

Należy na pewno zaznaczyć jedno – Netflix podobno dopiero rozpoczął prace nad uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Aktorzy podpisali umowy na przynajmniej dwa sezony i prace nad drugą opowieścią mają rozpocząć się już pod koniec lub na samym początku przyszłego roku. Platforma ma ogromne plany na rozwój serii, która ma zostać wizytówką Netflixa – wszystko oczywiście zależy od ocen dziennikarzy oraz fanów z całego świata, ale przy odpowiednich rezultatach będziemy często powracać do świata Geralta.

O serialu Wiedźmin od Netflixa możecie przeczytać na naszym portalu:

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: netflix serial Wiedźmin wiedźmin netflix