Tytus Stobiński Tytus Stobiński 08.07.2019 12:53
Armored Mewtwo
2522V

Legendarny i długo wyczekiwany Mewtwo Armored w końcu trafi do Pokemon GO. Znamy datę!

Pokemon Go kilka lat temu wzbudziło ogromny szum swoją premierą. Dziś gra już nie budzi takich emocji, jednak wciąż cieszy się zainteresowaniem milionów graczy na całym świecie. Już wkrótce, wszyscy zainteresowani mobilną produkcją, będą mieli powody do zadowolenia.

Pokemon Go zapisało się w historii między innymi za wpis do księgi rekordów Guinessa, za sprawą najlepszego wyniku finansowego w ciągu pierwszego miesiąca życia, generując sumę rzędu 207 milionów dolarów. W dalszych etapach życia gry od Niantic bywało już co prawda gorzej, ale tytuł wciąż ma swoje grono oddanych fanów, za sprawą czego otrzymuje kolejne aktualizacje.

Niantic kończy wsparcie Pokemon Go na jedno z urządzeń Apple

Tym razem, trenerzy na całym świecie będą mogli wspólnie spróbować swoich sił i zmierzyć się z legendarnym Pokemonem, Mewtwo. Ten, przez ograniczony czas od 10 do 31 lipca pojawi się w opancerzonej formie, która dobrze jest znana fanom walecznych stworków. Przypomnę, Mewtwo powstał dzięki uzyskanie DNA mitycznego Mew. Jego moc jednak okazała się być tak potężna, że musiał zostać zamknięty w specjalnym pancerzu, który nosił do czasu uwolnienia się od ludzi. Wybierzecie się na raid?

To również warto u nas przeczytać:

 

Tagi: Niantic Pokemon Go