Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.07.2019 14:45
Psy 2
2817V

Psy 3 powstają! Znamy pierwsze szczegóły

W Warszawie ruszyły prace nad kolejną produkcją Władysława Pasikowskiego. Reżyser powraca do znanej serii i pracuje z aktorami nad urzeczywistnieniem trzeciej części „Psów”. W opowieści zatytułowanej „Psy III. Canis Majoris” pojawi się kilku cenionych aktorów.

O powrocie „Psów” wiemy od kilku miesięcy. Cezary Pazura zapowiedział prace nad nową częścią, jednak wciąż nie wiedzieliśmy, kiedy ruszą faktyczne prace na planie. Teraz możemy potwierdzić, że aktorzy rozpoczęli przygotowanie nowej historii.

Midsommar. W biały dzień – recenzja filmu. Zło nie potrzebuje ciemności

W Warszawie trwają prace nad „Psy III. Canis Majoris”. Za kamerą stanął oczywiście Władysław Pasikowski, który jeszcze przed przystąpieniem do „Kuriera” zapowiedział, że zamierza rozwijać serię „Psy”. Jest to naprawdę kapitalna wiadomość, ponieważ wielu fanów polskiego kina od dawna czeka na nową opowieść.

„Psy III. Canis Majoris” będzie kontynuacją „Psy 2. Ostatnia krew” i twórcy nie zamierzają kombinować. Akcja zostanie umiejscowiona we współczesności.

W „Psy III. Canis Majoris” zobaczymy oczywiście Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę oraz Artura Żmijewskiego. Aktualnie twórcy ukrywają konkretne szczegóły dotyczące scenariusza, ale wkrótce powinna ruszyć kampania marketingowa, która pozwoli nam bliżej poznać wydarzenia.

Film może trafić na ekrany kin w drugiej połowie przyszłego roku.

Polecamy:

Źródło: http://filmstart.pl/index.php/2019/07/04/ruszyly-zdjecia-do-trzeciej-czesci-psow

Tagi: bogusław linda cezary pazura psy 3 Psy III. Canis Majoris władysław pasikowski