Tytus Stobiński Tytus Stobiński 05.07.2019 11:47
They Are Billions
984V

They Are Billions - zombie wylądowały na nowej platformie

Do ciekawej strategii czasu rzeczywistego They Are Billions twórcy dodali niedawno tryb kampanii, który jednak wymagał jeszcze wielu poprawek, między innymi unormowania poziomu trudności. Dziś jednak developer ma powód do zadowolenia, ponieważ gra ląduje na kolejnej platformie. 

They Are Billions, strategia polegająca na obronie naszej osady, przed liczącym sobie ogromne ilości stadem zombie osiągnęła dużą popularność na platformie Steam, tym samym zachęcając twórców do dalszego rozwoju gry, a także stworzeniem jej konsolowych portów. 

They Are Billions z obniżonym poziomem trudności, twórcy słuchają fanów swojej produkcji

Dziś, część graczy będzie miała możliwość sprawdzić, jak z zadaniem poradziło sobie studio Numantian Games, bowiem tytuł jest już dostępny na konsoli Xbox One. Jeżeli obawiacie się sterowania, to spokojnie, developer już wcześniej zapowiedział, że They Are Billions w wersji na maszynkę Microsoftu dostanie obsługę myszy oraz klawiatury. Gra została wyceniona na 114 złotych, czyli nieco mniej niż tytuły z segmentu AAA, do którego produkcji trochę brakuje. Niemniej jednak, rts poradził sobie na komputerach osobistych bardzo dobrze, więc może na konsolach również znajdzie swoją niszę.  

Gra jest dostępna tutaj, natomiast wersja na PlayStation 4 ukaże się 9 lipca. 

Warto również przeczytać:

Tagi: Numantian Games steam They Are Billions