AMD reklamuje Xbox Game Pass. Kup sprzęt i zgarnij abonament

Promocje gier
784V
AMD reklamuje Xbox Game Pass. Kup sprzęt i zgarnij abonament
Wojciech Gruszczyk | 04.07.2019, 20:55

Xbox Game Pass śmiga już na komputerach osobistych, więc kolejne firmy dogadują się z Microsoftem i zachęcają graczy do abonamentu. AMD wystartowało z nową promocją, dzięki której możecie zgarnąć dostęp do XBP.

Xbox Game Pass dopiero rozpoczyna podbijać rynek PC, ale Microsoft także i na tej platformie oferuje kapitalną usługę, która powinna zainteresować szerokie grono odbiorców. Sytuację dostrzega AMD.

Xbox Game Pass lipiec. Nowe gry na Xbox One i PC

AMD przygotowało promocję dla graczy, którzy w najbliższych dniach zamierzają nabyć kartę graficzną AMD Radeon lub procesor Ryzen – do wybranych egzemplarzy zostanie dodany 3-miesięczny dostęp do Xbox Game Pass dla PC.

Tak prezentują się szczegóły:

  • Promocją objętych jest ponad 20 różnych produktów firmy AMD – w tym niezwykle przystępne procesory z serii Ryzen 5 i karty graficzne Radeon RX 560 i wyższe.
  • Promocją objęte są także wprowadzane do sprzedaży 7 lipca nowej generacji procesory Ryzen serii 3000 oraz karty graficzne Radeon serii RX 5700.
  • Promocja trwa aż do 10 marca 2020 roku, o ile zapasy kodów nie wyczerpią się wcześniej.
  • Xbox Game Pass oferuje dostęp do ponad 100 znakomitych gier PC, w tym nadchodzącego jesienią Gears 5

Wspominam o tej propozycji, ponieważ jest to bardzo ciekawa sytuacja, która pokazuje jedno – Microsoft trafia swoją usługą w kolejne grono odbiorców. Jednocześnie realizowany jest plan Phila Spencera, który zapowiedział, że zamierza zaoferować Xbox Game Pass jak największej liczbie graczy.

Polecamy: 

Gears 5 AMD konkurs

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych