Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2019 16:26
POGBA PES 2020
1595V

PES 2020 x Manchester United. Czerwone Diabły oficjalnym partnerem

Koniec z Man Red. Manchester United dogadał się z Konami i angielska drużyna będzie dostępna w PES 2020. Gracze otrzymają dostęp do wszystkich zawodników, pełnego stadionu, a w grze nie zabraknie kultowych strojów.

Konami nadal nie może pozwolić sobie na przejęcie licencji na wszystkie największe zespoły z między innymi Premier League, ale producent chętnie dogaduje się z pojedynczymi zespołami. Najnowszym nabytkiem firmy jest Manchester United.

Demo PES 2020. Data premiery, drużyny i tryb edycji

Wszyscy zawodnicy Czerwonych Diabłów zostali zeskanowani przez specjalistów z Konami, a jednocześnie w PES 2020 pojawią się legendy z Manchesteru United (David Beckham i Park Ji-Sung). Dodatkowo oficjalnym ambasadorem gry został młody pomocnik Scott McTominay.

Twórcy przygotowali także Old Trafford, a zainteresowani sprawdzą tryb zwany Matchday, który „pozwoli kibicom Manchesteru United zmierzyć się w cotygodniowych wydarzeniach, by rywalizować w najważniejszych meczach i zapewnić sobie zwycięstwo z największymi klubami”.

Konami potwierdziło – w tym wypadku udało się nawiązać „wieloletnią współpracę”, która ma zaowocować wieloma ciekawymi atrakcjami dla graczy PES-a oraz fanów drużyny z czerwonej strony Manchesteru.

Więcej o PES 2020:

Tagi: eFootball PES 2020 konami