Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 15.06.2010 22:09
Konferencja prasowa SCEA - E3 2010
2387V

Konferencja prasowa SCEA - E3 2010

Zgodnie z zapowiedzią, przygotowałem dla Was miejsca w pierwszym rzędzie podczas konferencji prasowej Sony Computer Entertainment America na tegorocznym E3. Będąc z nami dowiecie się o niespodziankach SCEA sekundy po ich ujawnieniu w Los Angeles...xxxxx

 

Data i godzina relacji jak widać (przypominam, że u nas będzie to godz. 21.00). Relacja będzie miała miejsce w tym samym niusie, którego teraz czytacie, w oknie poniżej. Ale nie martwcie się, jeśli zginie on ze strony głównej w natłoku innych niusów w najbliższych dniach - znajdziecie go bez trudu, podążając za naszymi banerami. A najlepiej ustawcie sobie przypominacz, korzystając z okienka poniżej.

 

Istnieje możliwość pisania komentarzy - zarówno tradycyjnych, jak w niusach na PPE, jak i w formie chatu do mojej relacji (login taki jak na PPE). Aby jednak nie zrobił się z okna śmietnik i nie umknęło Wam coś ważnego z konferencji, komentarze do relacji na chacie będę moderował, publikując tylko te najciekawsze (najśmieszniejsze? najbardziej trafne? się okaże...). 

Do zobaczenia i przeczytania.

 

Tagi: e3 2010 scea