Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.12.2018 15:58
Forza Motorsport 7 december update
1495V

Forza Motorsport 7. Aktualizacja wprowadza nowy interfejs, poprawia FFB

Forza Motorsport 7, zgodnie z zapowiedziami z października, otrzymała aktualizację wprowadzającą spore zmiany w grze. Jakie?

Forza Motorsport 7 nie została porzucona przez ekipę Turn 10, która postanowiła sporo zmienić w swojej produkcji debiutującej na Xboksie One rok temu. W październiku zapowiadano solidną porcję zmian. Ich pierwszą część dostajemy w grudniowej aktualizacji.

Forza Horizon 4: Fortune Island na X018. Zwiastun i data premiery dodatku

Aktualizacja dostępna jest od wczoraj. Wprowadza do gry sporo zmian i nowej zawartości. Turn 10 pochwaliło się oddaniem do Forzy 7 nowego auta - 2018 #1 BMW M Motorsport M8 GTE. W grze znalazły się także obiecane zmiany w systemie FFB. Został on kompletnie przebudowany, co powoduje zresetowanie waszych ustawień, o czym warto pamiętać.

Turn 10 postanowiło także odświeżyć interfejs, zastępując stary uproszczonym, bardziej płaskim. Za tymi zmianami, w większości kosmetycznymi, poszła także optymalizacja wydajności, przez co przełączanie się między kolejnymi ekranami jest sprawniejsze.

Przebudowany został też system wyświetlania informacji o graczach. Im dalej znajdować będzie się od nas rywal, tym mniej informacji zobaczymy. Kierowcy jadący blisko nas, pokażą nam pełnię udostępnianych informacji.

A nowa zawartość? Grudniowy kalendarz zawierać będzie:

  • Liga: Engaged Engines - do zdobycia m.in. 1988 Lamborghini Countach LP5000 QV i  1939 Maserati 8CTF
  • Garść zawodów w serii #Forzathon
  • Wydarzenie wyścigowe z 1985 Ford RS200 Evolution na torze Laguna Seca

Źródło: https://www.forzamotorsport.net/en-us/news/fm7_december_update

Tagi: forza motorsport 7 Microsoft Turn 10 Studios xbox one

Nie przegap