Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.06.2019 14:33
Chłopaki nie płaczą 2
1968V

Chłopaki nie płaczą 2 to Futra z misia. Znamy pierwsze szczegóły filmu

Od kilku dni wielu znanych polskich aktorów znajduje się na planie „Futra z misia”. Jest to produkcja uważana za kontynuację „Chłopaki nie płaczą”. Za produkcję odpowiada Michał Milowicz, który w pierwowzorze wcielił się w „Bolca”.

O powrocie filmu „Chłopaki nie płaczą” wiemy od początku roku. Cezary Pazura w jednym z wywiadów wspomniał, że produkcja powstanie i jednocześnie zapowiedział powrót „Psów”. Aktualnie rozpoczęto prace nad komedią.

Chłopaki nie płaczą 2 powstaną. Potwierdza to Cezary Pazura

Od kilku dni aktorzy zaangażowani w projekt znajdują się na planie filmu. Prace nad komedią trwają w Zakopanem, następnie ekipa wyruszy do Warszawy, a ostatnie sceny zostaną nagrane nad Morzem Bałtyckim.

Reżyserem filmu został Michał Milowicz (Bolec z „Chłopaki nie płaczą”), a Olaf Lubaszenko przygotował scenariusz (reżyserował „Chłopaki nie płaczą”). Główna rola przypadła tym razem Izie Miko („Starcie tytanów”, „Czas bohaterów”), a podczas opowieści zobaczymy jeszcze między innymi Cezarego Pazurę, Mirosława Zbrojewicza, Przemysława Sadowskiego i Stanisławę Celińską.

Choć wcześniej wspomniany Pazura zapowiedział powstanie „Chłopaki nie płaczą 2”, to jednak w ostateczności nie zdecydowano się na bezpośrednią kontynuację. Twórcy potwierdzają prace nad niezależną komedią, w klimacie filmów z końca lat 90.

Chcieliśmy sprostować, że nie tworzymy drugiej części „Chłopaki nie płaczą” a swoją, niezależną produkcję, komedię w klimacie filmów z końca lat 90tych. Obiecujemy, że się nie zawiedziecie. Będą kultowe teksty i piękne zdjęcia. #futrozmisia

Możemy podejrzewać, że ostateczna decyzja została podjęta z powodu kilku wyraźnych braków w obsadzie – w filmie nie wystąpi Maciej Stuhr (Kuba z „Chłopaki nie płaczą”), Bohdan Łazuka (szef mafii) oraz Tomasz Bajera (Laska). W rezultacie film otrzymał nazwę „Futra z misia”.

Źródło: http://kultura.gazeta.pl/kultura/7,114438,24932862,futro-z-misia-to-bedzie-kontynuacja-chlopaki-nie-placza.html

Tagi: chłopaki nie płaczą 2 film futra z misia