Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.05.2019 14:33
The Last of Us 2
2732V

The Last of Us 2 dopiero w 2020 roku? Sony ma przesunąć premierę

The Last of Us: Part II niestety nie zadebiutuje w tym roku, wbrew wcześniejszym plotkom z różnych źródeł. Naughty Dog dostało od Sony więcej czasu na dopracowanie gry.

Krążące od pewnego czasu plotki donosiły, że The Last of Us: Part II pojawić miało się rzekomo tej jesieni. I coś faktycznie było na rzeczy. Sony postanowiło jednak zmodyfikować swój kalendarz wydawniczy.

The Last of Us 2 coraz bliżej! Trwają prace nad polskim dubbingiem

Przez wiele miesięcy wydawało się, że The Last of Us: Part II będzie tegorocznym motorem napędowym PlayStation 4. Kolejne doniesienia wskazywały, że produkcja gry idzie ku końcowi, a Naughty Dog jest gotowe ze swoją grą. Okazuje się jednak, że... na The Last of Us: Part II jeszcze poczekamy.

Jason Schreier tweetnął, że The Last of Us: Part II miało pojawić się tej jesieni, ale Sony postanowiło przenieść premierę na początek 2020 roku (celując w pierwszy kwartał).

Tak więc Death Stranding, kosztem The Last of Us: Part II, będzie ciągnęło PS4 tej jesieni, a na początku przyszłego roku pałeczkę przejmie Ellie i na jej barkach spocznie utrzymanie dobrego tempa sprzedaży konsoli w ostatnim roku tej generacji konsol, która jesienią 2020 ma zostać zastąpiona nowymi sprzętami.

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us 2 The Last of Us: Part II

Nie przegap