Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.05.2019 14:33
The Last of Us 2
2990V

The Last of Us 2 dopiero w 2020 roku? Sony ma przesunąć premierę

The Last of Us Part II niestety nie zadebiutuje w tym roku, wbrew wcześniejszym plotkom z różnych źródeł. Naughty Dog dostało od Sony więcej czasu na dopracowanie gry.

Krążące od pewnego czasu plotki donosiły, że The Last of Us Part II pojawić miało się rzekomo tej jesieni. I coś faktycznie było na rzeczy. Sony postanowiło jednak zmodyfikować swój kalendarz wydawniczy.

The Last of Us 2 coraz bliżej! Trwają prace nad polskim dubbingiem

Przez wiele miesięcy wydawało się, że The Last of Us Part II będzie tegorocznym motorem napędowym PlayStation 4. Kolejne doniesienia wskazywały, że produkcja gry idzie ku końcowi, a Naughty Dog jest gotowe ze swoją grą. Okazuje się jednak, że... na The Last of Us Part II jeszcze poczekamy.

Jason Schreier tweetnął, że The Last of Us Part II miało pojawić się tej jesieni, ale Sony postanowiło przenieść premierę na początek 2020 roku (celując w pierwszy kwartał).

Tak więc Death Stranding, kosztem The Last of Us Part II, będzie ciągnęło PS4 tej jesieni, a na początku przyszłego roku pałeczkę przejmie Ellie i na jej barkach spocznie utrzymanie dobrego tempa sprzedaży konsoli w ostatnim roku tej generacji konsol, która jesienią 2020 ma zostać zastąpiona nowymi sprzętami.

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment the last of us 2 The Last of Us: Part II