Tytus Stobiński Tytus Stobiński 20.06.2019 14:40
LeBron James
1227V

Kosmiczny mecz 2 poszerza obsadę o kolejne gwiazdy

Informacja o rozpoczęciu produkcji drugiej części "Kosmicznego Meczu" ucieszyła wielu fanów oryginalnej produkcji z lat dziewięćdziesiątych. Do premiery filmu wciąż pozostało bardzo dużo czasu, ale do sieci powoli napływają informacje  kto znajdzie się w obsadzie.

O najnowszym faktach na temat Kosmicznego Meczu 2 poinformował Shams Charania. To znany, amerykański reporter zajmujący się dziennikarstwem sportowym. Wedle tego co czytamy, w obsadzie filmu pojawią się gwiazdy największego formatu, m in. takie jak Anthony Davis, Damian Lillard czy Klay Thompson. Wydany w 1996 roku "Kosmiczny Mecz" okazał się światowym hitem i jedną z najpopularniejszych, rodzinnych produkcji tamtych lat. Łącznie zarobił 230 milionów dolarów.

HBO GO prezentuje nowości czerwca. Venom, Frozen, Opowieść Podręcznej, Legion, Mr. Robot

Premiera nowej części zaplanowana jest na rok 2021 pierwszy, a o samej fabule filmu nie wiemy obecnie nic. Główną gwiazdorem będzie w nim LeBron James. W oryginale, najważniejszą postacią był Michael Jordan, a towarzyszyli mu tacy zawodnicy, jak Larry Bird, Charles Barkley i Patrick Ewing. W produkcję zaangażowany jest Ryan Coogler, reżyser "Czarnej Pantery". Przeciwny stworzeniu sequela jest reżyser pierwszej części, który po ogłoszeniu prac nad kolejnym filmem stwierdził, że tytuł nie powinien powstać, a Michael Jordan był największą gwiazdą na tej planecie. 

Jak wspominacie tamten film? Czekacie na część drugą?

Warto również przeczytać:

Piłsudski na zwiastunie. Wielka rola Borysa Szyca

Doktor Sen na zwiastunie. Kontynuacja kultowego Lśnienia od Stephena Kinga

Tagi: kosmiczny mecz LeBron James