Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2019 18:08
Doktor Sen
1867V

Doktor Sen na zwiastunie. Kontynuacja kultowego Lśnienia od Stephena Kinga

Warner Bros. właśnie zaprezentowało pierwszy zwiastun filmu zatytułowanego „Doktor Sen”. Jest to kontynuacja „Lśnienia” od Stephena Kinga. Produkcja zadebiutuje pod koniec roku.

W 2013 roku Stephen King zaprezentował czytelnikom z całego świata powieść zatytułowaną „Doktor Sen”. Jest to kontynuacja „Lśnienia” z 1977 roku, która przedstawia dalsze losy Danny'ego Torrance'a.

Netflix zapowiedział 3 gry na E3. Platforma będzie dostarczać nową rozrywkę

Książka Kinga została nagrodzona Nagrodą Brama Stokera i fani twórczości utalentowanego autora mogli w tym wypadku poznać starszego Danny'a, który błąka się po Ameryce. Mężczyzna osiedla się w miasteczku New Hampshire, gdzie dzięki swoim umiejętnościom pomaga umierającym ludziom – to właśnie z tego powodu otrzymał pseudonim „Doktor Sen”.

"Minęło wiele lat od czasu wydarzeń, które rozegrały się w Lśnieniu. Dorosły już Dan Torrence (Ewan McGregor) spotyka dziewczynkę, która przejawia podobne do niego zdolności. Stara się ją chronić przed kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie polują na dzieci obdarzone mocami, aby zachować nieśmiertelność."

Dzisiaj Warner Bros. zaprezentowało pierwszy zwiastun, który w świetny sposób zapowiada wydarzenia. Możemy tutaj spojrzeć na Ewana McGregora – aktor wystąpił ostatnio w „Krzysiu, gdzie jesteś”, a pewnie znacie go z między innymi serii „Gwiezdne wojny”, „Anioły i demony” oraz „Helikoptera w ogniu”.

Premiera "Doktor Sen" odbędzie się pod koniec 2019 roku.

Przeczytajcie nasze recenzje:

Tagi: doktor sen film trailer zwiastun

Nie przegap