Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.06.2019 10:33
Devil May Cry 1 Dante
682V

Devil May Cry trafi na Nintendo Switcha w przyszłym tygodniu. Znamy cenę

Capcom najwidoczniej nie zamierza specjalnie promować Devil May Cry. Gra trafiła do eShopu, więc poznaliśmy ostateczną datę premiery, cenę oraz wagę. Najwięksi fani serii DMC muszą zacierać rączki i szykować się na klasyk.

Capcom szykuje się do premiery Devil May Cry. Gra zmierza na Nintendo Switcha i premiera odbędzie się 25 czerwca – taka informacja pojawiła się w australijskim Nintendo eShopie. Premiera w Japonii odbędzie się dwa dni później.

Devil May Cry na Nintendo Switch. Gameplay pokazuje powracający klasyk

Devil May Cry trafi na Nintendo Switcha wyłącznie w wersji cyfrowej. Trudno zrozumieć decyzję Capcomu, ponieważ firma nie zdecydowała się na przerzucenie na konsolę Nintendo całej trylogii, a w dodatku ogranicza się do cyfrowego wydania.

Gra została wyceniona na 1,990 jenów lub 29,95 dolarów australijskich, więc Polacy powinni zapłacić około 78 zł? Na ostateczną informacje musimy jeszcze zaczekać, ale nie powinniśmy tutaj trafić na szalony przelicznik.

Capcom potwierdziło także wagę produkcji – klienci muszą przygotować 9,2GB wolnej przestrzeni na Nintendo Switchach. Devil May Cry otrzyma angielskie, hiszpańskie, francuskie, niemieckie, włoskie oraz chińskie napisy.

Więcej o Devil May Cry:

Źródło: https://nintendoeverything.com/devil-may-cry-launches-for-switch-next-week-price-and-file-size-revealed/

Tagi: Capcom Devil May Cry