Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2019 09:16
Metro Exodus towarzysze
2654V

Metro Exodus w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store

Metro Exodus trafiło już do Xbox Game Pass, ale jak wiadomo posiadacze PlayStation 4 nie mogą liczyć na takie rozkosze. Jeśli zamierzacie nabyć cyfrową wersję najnowszego hitu 4A Games, to możecie zainteresować się aktualną ofertą Sony.

Metro Exodus zadebiutowało na rynku w połowie lutego. Jest to bez wątpienia świetna produkcja, która zapewnia dobry kilkanaście godzin ostrego strzelania, a sympatycy gatunku zagłębią się w świat na wiele długich dni.

PlayStation 5 jest podobno znacznie potężniejsze od Project Scarlett

Nie możemy w przypadku Metro Exodus mówić o największym hicie tej generacji, ale jest to bez wątpienia shooter, po który warto sięgnąć. Jeśli planowaliście nabyć cyfrową wersję na PlayStation 4, to może zainteresować Was najnowsza promocja.

Sony wrzuciło Metro Exodus do Oferty Tygodnia i w tym wypadku kupicie pozycję w dwóch wersjach:

Jeśli sięgniecie po droższe wydanie, to otrzymacie dwa fabularne dodatki. Aktualnie otrzymaliśmy tylko wstępne informacje dotyczące przygód, ale w obu przypadkach wcielimy się w zupełnie nowych bohaterów i twórcy pozwolą nam także zwiedzać nowe miejsca. W swoim czasie 4A Games zapowiedziało, że każda historia będzie trwać kilka godzin.

Warto spojrzeć:

Źródło: PlayStation Store

Tagi: 4a games Deep Silver metro exodus