Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.06.2019 12:46
Death Stranding Kojima
819V

Szczegóły Death Stranding w lipcu. Hideo Kojima przyjeżdża na znaną imprezę

Wyznawcy Hideo Kojimy muszą przyglądać się informacjom z San Diego Comic Con. Twórca Death Stranding oficjalnie zapowiedział swój przyjazd na show, więc podczas wydarzenia powinniśmy otrzymać nowe informacje dotyczące wciąż tajemniczej gry.

Hideo Kojima nie przyjechał na E3 2019, ponieważ na imprezie nie pojawiło się Sony, ale Japończyk musi w odpowiedni sposób promować Death Stranding. To właśnie z tego powodu deweloper przyjedzie na San Diego Comic Con.

Hideo Kojima jest artystą z prawdziwego zdarzenia

Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-21 lipca i podczas show Hideo Kojima spotka się z Nicolasem Windingem Refnem – jest to duński reżyser, który wystąpił w Death Stranding. Twórca wcielił się w postać Heartmana.

W Sieci nie brakuje głosów, że będzie to ważne wydarzenie dla graczy wyczekujących na Death Stranding. Kojima musi promować swoje nowe IP, więc powinien wykorzystywać podobne imprezy – w końcu do listopadowej premiery nie pozostało już dużo czasu.

San Diego Comic Con będzie na pewno dobrym momentem na ujawnienie pierwszych konkretnych informacji dotyczących rozgrywki. Może nawet spojrzymy na świeży gameplay? W ostatnich dniach Japończyk nie chwalił się przygotowaniem nowego zwiastuna, więc nie możemy raczej liczyć na kolejną filmową przyjemność.

Warto spojrzeć:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment

Nie przegap