Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2019 20:27
Devil May Cry 1 Switch
1031V

Devil May Cry na Nintendo Switch. Gameplay pokazuje powracający klasyk

Devil May Cry trafi na Nintendo Switcha, ale nie możemy zapomnieć, że Capcom zdecydował się na dość nietypową formę dystrybucji. Japończycy nie zaoferują nam całej trylogii – zamiast tego w eShopie pojawi się pierwsza przygoda Dantego. Należycie do grona graczy wyczekujących na klasyk? Oglądajcie gameplay.

Devil May Cry zadebiutował na PlayStation 2 w 2001 roku. Od tego czasu gra wylądowała na kolejnych platformach, widzieliśmy ulepszoną wersję, która zadebiutowała w zestawie z „Dwójką” oraz „Trójką”, ale Japończycy nie zamierzają zaoferować całego zestawu.

Nintendo Switch z zestawem ekskluzywnych hitów na koniec 2019 roku

Jak wygląda i działa Devil May Cry na Nintendo Switch? Oczywiście poprawnie. Widzimy tutaj port jeden do jednego, który nie wyróżnia się niczym specjalnym. Produkcja działa płynnie, nie dostrzeżecie tutaj jakichkolwiek błędów i... W sumie jedynie można żałować, że na Nintendo Switchu nie zagramy w całą trylogię.

Capcom nie zamierza nawet wrzucić Devil May Cry w wersji na hybrydę Big N do pudełek – jedyną formą kupienia tytułu będzie cyfrowa dystrybucja.

Co warto sprawdzić? 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Devil May Cry